Reģistrācija EEIRR un BARR sistēmāsElektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrs (EEIRR) ir valsts informācijas sistēma (http://www.elektroregistrs.lv/).

Bateriju vai akumulatoru ražotāju reģistrs (BARR) ir valsts informācijas sistēmas – EEIRR – sastāvdaļa.

Valsts informācijas sistēma nodrošina elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) un bateriju vai akumulatoru (BA) atkritumu apsaimniekošanas uzraudzībai nepieciešamās informācijas apriti.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 17.jūnija noteikumiem Nr.331 "Elektrisko un elektronisko iekārtu un bateriju vai akumulatoru ražotāju reģistrācijas kārtība un samaksas kārtība par datu uzturēšanu" EEIR reģistra turētājs ir Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LETERA). EEIR reģistra pārzinis ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Samaksas apmērs par EEIR vai BARR datu uzturēšanu reģistrā saskaņā ar MK noteikumiem Nr.331 ir 42.69 EUR par kalendāro gadu.

Rekvizīti priekšapmaksas veikšanai par datu uzturēšanu reģistrā.

Lai ECO POINT būtu tiesīgs pārstāvēt Jūsu uzņēmumu EEIRR vai BARR sistēmās, vienlaikus ar līguma parakstīšanu nepieciešams:

Norādām, ka EEI un bateriju vai akumulatoru ražotājiem par jebkurām izmaiņām reģistrā iekļautajā informācijā ir jāiesniedz atbilstošas izmaiņas 10 darba dienu laikā.